Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi Türkiye'nin En Gelişmiş Spor Kulübü Portalı

Şampiyon Fenerbahçe

  • Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium TIR’larının Türkiye turu aralıksız devam ediyor. Fenerbahçe ürünlerinden satın alma fırsatı yakalamak isteyen taraftarlarımız için TIR’larımızın 24 Ekim 2014 tarihinde gideceği şehirler ve programı şöyle:

    FENERIUM FANGUARD TIR’I
    Tokat-Merkez-Stadyum Önü

    FENERIUM MAY ATKI TIR’I
    İnegöl-Hastane Meydanı- Saat Kulesi Önü

    FENERIUM UNIVERSAL KANARYA TIR’I
    Bakım işleri için İstanbul da olacaktır. Programları ile ilgili bilgilendirme sonraki günler için yapılacaktır.

    Fenerium TIR’ları İrtibat Numaraları:
    Fenerium Fanguard Tırı: 0551 204 03 87
    Fenerium May Atkı Tırı: 0551 204 03 86
    Fenerium Üniversal Kanarya Tırı: 0551 207 09 75

EKİM MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
29 30 1 2

Türkiye Kupası C Grubu 1.Maçı
Fenerbahçe Ülker-Rönesans TED Ankara Kolejliler
Saat: 20.00

3

Türkiye Kupası C Grubu 2.Maçı
Tofaş -  Fenerbahçe Ülker
Saat: 20.00

4

Spor Toto Süper Lig 5.Hafta
Fenerbahçe-Torku Konyaspor
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 21.00

Türkiye Kupası 3.Maçı
İstanbul BŞB – Fenerbahçe Ülker
Saat: 19.00

5
6 7 8

Cumhurbaşkanlığı Kupası

Fenerbahçe Ülker-Pınar Karşıyaka

Ankara S.S/19.30

9 10 11

NBA Global Games 2014

Fenerbahçe Ülker- San Antonio Spurs
Fenerbahçe Ülker Sports Arena/ 19.00
 

12
13 14

Türkiye Basketbol Ligi 2014-2015 Sezonu İlk Hafta Maçı

Türk Telekom-Fenerbahçe Ülker

Ankara S.S/18.00 

15

Spor Toto Şampiyonlar Kupası
Fenerbahçe - HalkBank
Mustafa Dağıstanlı S.S. / 17.30

16

Bayan Basketbol Erciyes Cup 2014  1.Maçı
Beşiktaş-Fenerbahçe / 16.00

17
2014-2015 Sezonu Euroleague C Grubu İlk Hafta Maçı
Fenerbahçe Ülker-Emporio Armani Milan 

Fenerbahçe Ülker Sports Arena - 22:00

Bayan Basketbol Erciyes Cup 2014 2.Maçı

Fenerbahçe-Osmaniye/ 16.00

18

Spor Toto Süper Lig 6.Hafta
Galatasaray-Fenerbahçe
Türk Telekom Arena/ 19.00

Bayan Basketbol Erciyes Cup 2014 3.Maçı
AGÜ Spor Kulübü-Fenerbahçe/ 18.00

19

Erkekler Voleybol Ligi 1. Hafta

Fenerbahçe-Ziraat Bankası

Burhan Felek S.S/14.00

Yayın: NTV Spor

20

BBL 2. Hafta
Fenerbahçe Ülker-Royal Halı Gaziantep
Fenerbahçe Ülker Sports Arena / 20.00

21

Bayan Voleybol Spor Toto Şampiyonlar Kupası:

Fenerbahçe Grundig-Vakıfbank

Ankara (Başkent) SS/19.30

Yayın: TRT 3 Spor

22 23

Euroleague C Grubu 2. Hafta Maçı

PGE Turow-Fenerbahçe Ülker 
Regionalne Centrum Sportowe - TSİ 22:00

24 25

Spor Toto Süper Lig 7.Hafta
Fenerbahçe-Gençlerbirliği
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 19.00

Kadınlar Voleybol Ligi 1. Hafta

Fenerbahçe Grundig-Sarıyer Bld
Burhan Felek SS / 15.30

26

Basketbol 22. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası

Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe
Samsun Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu/17.00

Erkekler Voleybol 2. Hafta

M.Milli Piyango-Fenerbahçe
Ankara Başkent SS / 16.00
 

TBL 3. Hafta 
Trabzonspor Medical Park -Fenerbahçe Ülker
Hayri Gür Spor Salonu/19:30
 

 

27 28 29

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 1.Hafta

Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi
Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu

Erkekler Voleybol Ligi 3. Hafta

Fenerbahçe-İstanbul BŞB
Burhan Felek SS / 16.00



 

30

Euroleague C Grubu 3. Hafta Maçı

Panathinaikos-Fenerbahçe Ülker

OAKA – TSİ 21:30

31 1 2
KASIM MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
27 28 29 30 31 1

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 2.Hafta
Osmaniye-Fenerbahçe

Kadınlar Voleybol Ligi 2. Hafta

Galatasaray Daikin-Fenerbahçe Grundig
Burhan Felek SS / 13.30

2

Spor Toto Süper Lig 8.Hafta
Beşiktaş-Fenerbahçe
Atatürk Olimpiyat Stadı/ 19.00

Erkekler Voleybol Ligi

Şahinbey Bld-Fenerbahçe
G.Antep Şahinbey SS / 14.00

 

3 4

Kadınlar Voleybol Ligi

Fenerbahçe Grundig-İdman Ocağı
B.Felek SS / 17.30

5

Women Euroleague 1.Hafta
Kayseri Kaski-Fenerbahçe
Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi/19.00

CEV Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi

Fenerbahçe-Cucine Lube
Burhan Felek SS /19.00

6 7 8

Spor Toto Süper Lig 9.Hafta
Fenerbahçe-Çaykur Rizespor
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 20.30

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 3.Hafta
Orduspor-Fenerbahçe

Kadınlar Voleybol Ligi

Bursa BŞB-Fenerbahçe Grundig
Bursa Cengiz Göllü SS /14.00

9

Erkekler Voleybol Ligi

Fenerbahçe-Galatasaray FXTCR
Burhan Felek SS / 14.00

10 11 12

Women Euroleague 2.Hafta
BK Imos Brno-Fenerbahçe
Sport Hall Rosnicka

13

CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi

Stiinta Bacau-Fenerbahçe Grundug

Romanya Bacau/ 17.00

14 15

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 4.Hafta
Fenerbahçe-Adana Kaski
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu

16

Erkekler Voleybol Ligi

Palandöken Bld-Fenerbahçe
Erzurum RTE SS / 14.00

Kadınlar Voleybol Ligi

Fenerbahçe Grundig-Eczacıbaşı Vitra
Burhan Felek SS /18.00

17 18

CEV Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi

Belogorie Belgorod-Fenerbahçe
Rusya Belgorod / 18.00

19

Women Euroleague 3.Hafta
Fenerbahçe-Energa Torun
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00

20 21 22

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 5.Hafta
Orman Gençlik-Fenerbahçe

Kadınlar Voleybol Ligi

Vakıfbank-Fenerbahçe Grundig
Burhan Felek SS / 14.00

23

Erkekler Voleybol Ligi

Fenerbahçe-Arkas Spor
Burhan Felek SS / 16.00

24

Spor Toto Süper Lig 10.Hafta
Bursaspor-Fenerbahçe
Bursa Atatürk Stadı/ 20.00

25 26

Women Euroleague  4.Hafta
CV Avenida-Fenerbahçe
Pabellon Municipal Wurzburg/20.30
 

CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi

Fenerbahçe Grundig-Azeryol Bakü
Burhan Felek SS / 19.00
 

27 28 29

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 6.Hafta
Fenerbahçe-Canik Belediye
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu

Kadınlar Voleybol Ligi

Fenerbahçe Grundig-İlbank
Burhan Felek SS /17.00
 

30

Spor Toto Süper Lig 11.Hafta
Fenerbahçe-Eskişehirspor
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 19.00

Erkekler Voleybol Ligi

Beşiktaş-Fenerbahçe
Akatlar SS / 13.00

ARALIK MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
1 2

Bayanlar Voleybol Ligi 8. Hafta:

Yeşilyurt-Fenerbahçe Grundig

Yeşilyurt/17.00

3

Women Euroleague 5.Hafta
Fenerbahçe-Bourges Basket
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00
 

CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi: 
Fenerbahçe –Paris Volley (Fransa)
Burhan Felek S.S/19.00
 
4 5 6

Spor Toto Süper Lig 12.Hafta
Balıkesirspor-Fenerbahçe
Balıkesir Atatürk Stadı/ 19.00

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 7.Hafta
Abdullah Gül Üniversitesi-Fenerbahçe

Bayanlar Voleybol Ligi 9. Hafta:

Nilüfer Belediye-Fenerbahçe Grundig
Bursa (C.Göllü)/17.00

 

 

7

Erkekler Voleybol Ligi:

Fenerbahçe-Gümüşhane Torul Gençlik

Burhan Felek S.S/13.00

8 9

CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi 3. Hafta

Nantes-Fenerbahçe Grundig

Fransa/2100

10 11

Women Euroleague 6.Hafta
Familo Schio-Fenerbahçe
Pala Campagnola/20.30
 

12

Spor Toto Süper Lig 13.Hafta
Fenerbahçe-Sivasspor
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 20.00

13

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 8.Hafta
Fenerbahçe-Beşiktaş
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu
 

Kadınlar Voleybol Ligi 10. Hafta
Fenerbahçe Grundig-Beşiktaş
Burhan Felek S.S/13.00
 
14

Erkekler Voleybol Ligi:

Halkbank-Fenerbahçe

Ankara Başkent S.S/14.00

15 16 17

Women Euroleague 7.Hafta
Fenerbahçe-Nadezdha
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00
 

CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi: 
Paris Volley-Fenerbahçe 
Fransa (Paris) /21.30
 

 

18 19

Spor Toto Süper Lig 14.Hafta
Kayseri Erciyesspor-Fenerbahçe
Kadir Has Stadı/ 20.00

20

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 9.Hafta
Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe
Abdi İpekçi Spor Salonu

Kadınlar Voleybol Ligi 11. Hafta
Çanakkale Belediye-Fenerbahçe Grundig
Anafartalar/17.00

21
Erkekler Voleybol Ligi:
İnegöl Belediye-Fenerbahçe
Bursa (İnegöl)/15:30
 
22 23 24 25 26 27

Spor Toto Süper Lig 15.Hafta
Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 19.00

28
29 30 31 1 2 3 4
OCAK 2015 MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
29 30 31 1 2 3

Spor Toto Süper Lig 16.Hafta
Fenerbahçe-İstanbul Başakşehir
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 19.00

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 10.Hafta
Fenerbahçe-Botaş
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu

4
5 6 7

Women Euroleague 8.Hafta
Fenerbahçe-Kayseri Kaski
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00

8 9 10

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 11.Hafta
Hatay Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe

Erkekler Voleybol Ligi

İnegöl Belediye-Fenerbahçe
Bursa (İnegöl)/15:30
 

 

11
Kadınlar Voleybol Ligi 12. Hafta
Sarıyer Belediye-Fenerbahçe Grundig
Bahçeköy Orman Fakültesi/16.00
 
12 13 14

Women Euroleague 9.Hafta
Fenerbahçe-BK Imos Brno
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00

 

CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi 4. Hafta
Fenerbahçe Grundig- Nantes
Burhan Felek S.S/17.00
 
15 16 17

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 12.Hafta
Fenerbahçe-Mersin Büyükşehir Belediye
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu

 

Erkekler Voleybol Ligi
Fenerbahçe-M.Milli Piyango
Burhan Felek S.S/14.00
 
18
Kadınlar Voleybol Ligi 13. Hafta
Fenerbahçe Grundig-Galatasaray Daikin
Burhan Felek S.S/13.00
 
19 20
CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi
Fenerbahçe-Belogorie Belgorod (Rusya)
Burhan Felek S.S/19.00
 
21

Women Euroleague 10.Hafta
Energa Torun-Fenerbahçe
Hala Sportowo Widowiskowa Torun/20.30
 

CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi 5. Hafta

Azeryol Bakü-Fenerbahçe Grundig

Bakü/16.00

22 23 24

Spor Toto Süper Lig 17.Hafta
Kasımpaşa-Fenerbahçe
Recep Tayyip Erdoğan Stadı/ 19.00

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi13.Hafta
Edirne B. Edirnespor-Fenerbahçe
 

Erkekler Voleybol Ligi:
İstanbul B.Şehir Bld-Fenerbahçe
Haldun Alagaş SS/?
 
25
Kadınlar Voleybol Ligi 14. Hafta
İdman Ocağı-Fenerbahçe Grundig
Trabzon 19 Mayıs /14.00
 
26 27
CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi
Cucine Lube-Fenerbahçe
İtalya/21.30
 
28

Women Euroleague 11.Hafta
Fenerbahçe-CV Avenida
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00
 

CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi 6. Hafta
Fenerbahçe Grundig-Stiinta Bacau (Romanya)
Burhan Felek S.S /19.00
 
29 30 31

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi14.Hafta
İstanbul Üniversitesi-Fenerbahçe
 

Erkekler Voleybol Ligi:

Fenerbahçe-Şahinbey Bld

Burhan Felek S.S/?

1
EKİM MAÇ PROGRAMI
  • 02 Ekim 2014 Perşembe

    Türkiye Kupası C Grubu 1.Maçı
    Fenerbahçe Ülker-Rönesans TED Ankara Kolejliler
    Saat: 20.00

  • 03 Ekim 2014 Cuma

    Türkiye Kupası C Grubu 2.Maçı
    Tofaş -  Fenerbahçe Ülker
    Saat: 20.00

  • 04 Ekim 2014 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig 5.Hafta
    Fenerbahçe-Torku Konyaspor
    Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 21.00

    Türkiye Kupası 3.Maçı
    İstanbul BŞB – Fenerbahçe Ülker
    Saat: 19.00

  • 08 Ekim 2014 Çarşamba

    Cumhurbaşkanlığı Kupası

    Fenerbahçe Ülker-Pınar Karşıyaka

    Ankara S.S/19.30

  • 11 Ekim 2014 Cumartesi

    NBA Global Games 2014

    Fenerbahçe Ülker- San Antonio Spurs
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena/ 19.00
     

  • 14 Ekim 2014 Salı

    Türkiye Basketbol Ligi 2014-2015 Sezonu İlk Hafta Maçı

    Türk Telekom-Fenerbahçe Ülker

    Ankara S.S/18.00 

  • 15 Ekim 2014 Çarşamba

    Spor Toto Şampiyonlar Kupası
    Fenerbahçe - HalkBank
    Mustafa Dağıstanlı S.S. / 17.30

  • 16 Ekim 2014 Perşembe

    Bayan Basketbol Erciyes Cup 2014  1.Maçı
    Beşiktaş-Fenerbahçe / 16.00

  • 17 Ekim 2014 Cuma

    2014-2015 Sezonu Euroleague C Grubu İlk Hafta Maçı
    Fenerbahçe Ülker-Emporio Armani Milan 

    Fenerbahçe Ülker Sports Arena - 22:00

    Bayan Basketbol Erciyes Cup 2014 2.Maçı

    Fenerbahçe-Osmaniye/ 16.00

  • 18 Ekim 2014 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig 6.Hafta
    Galatasaray-Fenerbahçe
    Türk Telekom Arena/ 19.00

    Bayan Basketbol Erciyes Cup 2014 3.Maçı
    AGÜ Spor Kulübü-Fenerbahçe/ 18.00

  • 19 Ekim 2014 Pazar

    Erkekler Voleybol Ligi 1. Hafta

    Fenerbahçe-Ziraat Bankası

    Burhan Felek S.S/14.00

    Yayın: NTV Spor

  • 20 Ekim 2014 Pazartesi

    BBL 2. Hafta
    Fenerbahçe Ülker-Royal Halı Gaziantep
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena / 20.00

  • 21 Ekim 2014 Salı

    Bayan Voleybol Spor Toto Şampiyonlar Kupası:

    Fenerbahçe Grundig-Vakıfbank

    Ankara (Başkent) SS/19.30

    Yayın: TRT 3 Spor

  • 23 Ekim 2014 Perşembe

    Euroleague C Grubu 2. Hafta Maçı

    PGE Turow-Fenerbahçe Ülker 
    Regionalne Centrum Sportowe - TSİ 22:00

  • 25 Ekim 2014 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig 7.Hafta
    Fenerbahçe-Gençlerbirliği
    Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 19.00

    Kadınlar Voleybol Ligi 1. Hafta

    Fenerbahçe Grundig-Sarıyer Bld
    Burhan Felek SS / 15.30

  • 26 Ekim 2014 Pazar

    Basketbol 22. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası

    Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe
    Samsun Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu/17.00

    Erkekler Voleybol 2. Hafta

    M.Milli Piyango-Fenerbahçe
    Ankara Başkent SS / 16.00
     

    TBL 3. Hafta 
    Trabzonspor Medical Park -Fenerbahçe Ülker
    Hayri Gür Spor Salonu/19:30
     

     

  • 29 Ekim 2014 Çarşamba

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 1.Hafta

    Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu

    Erkekler Voleybol Ligi 3. Hafta

    Fenerbahçe-İstanbul BŞB
    Burhan Felek SS / 16.00



     

  • 30 Ekim 2014 Perşembe

    Euroleague C Grubu 3. Hafta Maçı

    Panathinaikos-Fenerbahçe Ülker

    OAKA – TSİ 21:30

KASIM MAÇ PROGRAMI
  • 01 Kasım 2014 Cumartesi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 2.Hafta
    Osmaniye-Fenerbahçe

    Kadınlar Voleybol Ligi 2. Hafta

    Galatasaray Daikin-Fenerbahçe Grundig
    Burhan Felek SS / 13.30

  • 02 Kasım 2014 Pazar

    Spor Toto Süper Lig 8.Hafta
    Beşiktaş-Fenerbahçe
    Atatürk Olimpiyat Stadı/ 19.00

    Erkekler Voleybol Ligi

    Şahinbey Bld-Fenerbahçe
    G.Antep Şahinbey SS / 14.00

     

  • 04 Kasım 2014 Salı

    Kadınlar Voleybol Ligi

    Fenerbahçe Grundig-İdman Ocağı
    B.Felek SS / 17.30

  • 05 Kasım 2014 Çarşamba

    Women Euroleague 1.Hafta
    Kayseri Kaski-Fenerbahçe
    Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi/19.00

    CEV Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi

    Fenerbahçe-Cucine Lube
    Burhan Felek SS /19.00

  • 08 Kasım 2014 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig 9.Hafta
    Fenerbahçe-Çaykur Rizespor
    Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 20.30

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 3.Hafta
    Orduspor-Fenerbahçe

    Kadınlar Voleybol Ligi

    Bursa BŞB-Fenerbahçe Grundig
    Bursa Cengiz Göllü SS /14.00

  • 09 Kasım 2014 Pazar

    Erkekler Voleybol Ligi

    Fenerbahçe-Galatasaray FXTCR
    Burhan Felek SS / 14.00

  • 12 Kasım 2014 Çarşamba

    Women Euroleague 2.Hafta
    BK Imos Brno-Fenerbahçe
    Sport Hall Rosnicka

  • 13 Kasım 2014 Perşembe

    CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi

    Stiinta Bacau-Fenerbahçe Grundug

    Romanya Bacau/ 17.00

  • 15 Kasım 2014 Cumartesi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 4.Hafta
    Fenerbahçe-Adana Kaski
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu

  • 16 Kasım 2014 Pazar

    Erkekler Voleybol Ligi

    Palandöken Bld-Fenerbahçe
    Erzurum RTE SS / 14.00

    Kadınlar Voleybol Ligi

    Fenerbahçe Grundig-Eczacıbaşı Vitra
    Burhan Felek SS /18.00

  • 18 Kasım 2014 Salı

    CEV Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi

    Belogorie Belgorod-Fenerbahçe
    Rusya Belgorod / 18.00

  • 19 Kasım 2014 Çarşamba

    Women Euroleague 3.Hafta
    Fenerbahçe-Energa Torun
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00

  • 22 Kasım 2014 Cumartesi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 5.Hafta
    Orman Gençlik-Fenerbahçe

    Kadınlar Voleybol Ligi

    Vakıfbank-Fenerbahçe Grundig
    Burhan Felek SS / 14.00

  • 23 Kasım 2014 Pazar

    Erkekler Voleybol Ligi

    Fenerbahçe-Arkas Spor
    Burhan Felek SS / 16.00

  • 24 Kasım 2014 Pazartesi

    Spor Toto Süper Lig 10.Hafta
    Bursaspor-Fenerbahçe
    Bursa Atatürk Stadı/ 20.00

  • 26 Kasım 2014 Çarşamba

    Women Euroleague  4.Hafta
    CV Avenida-Fenerbahçe
    Pabellon Municipal Wurzburg/20.30
     

    CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi

    Fenerbahçe Grundig-Azeryol Bakü
    Burhan Felek SS / 19.00
     

  • 29 Kasım 2014 Cumartesi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 6.Hafta
    Fenerbahçe-Canik Belediye
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu

    Kadınlar Voleybol Ligi

    Fenerbahçe Grundig-İlbank
    Burhan Felek SS /17.00
     

  • 30 Kasım 2014 Pazar

    Spor Toto Süper Lig 11.Hafta
    Fenerbahçe-Eskişehirspor
    Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 19.00

    Erkekler Voleybol Ligi

    Beşiktaş-Fenerbahçe
    Akatlar SS / 13.00

ARALIK MAÇ PROGRAMI
  • 02 Aralık 2014 Salı

    Bayanlar Voleybol Ligi 8. Hafta:

    Yeşilyurt-Fenerbahçe Grundig

    Yeşilyurt/17.00

  • 03 Aralık 2014 Çarşamba

    Women Euroleague 5.Hafta
    Fenerbahçe-Bourges Basket
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00
     

    CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi: 
    Fenerbahçe –Paris Volley (Fransa)
    Burhan Felek S.S/19.00
     
  • 06 Aralık 2014 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig 12.Hafta
    Balıkesirspor-Fenerbahçe
    Balıkesir Atatürk Stadı/ 19.00

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 7.Hafta
    Abdullah Gül Üniversitesi-Fenerbahçe

    Bayanlar Voleybol Ligi 9. Hafta:

    Nilüfer Belediye-Fenerbahçe Grundig
    Bursa (C.Göllü)/17.00

     

     

  • 07 Aralık 2014 Pazar

    Erkekler Voleybol Ligi:

    Fenerbahçe-Gümüşhane Torul Gençlik

    Burhan Felek S.S/13.00

  • 09 Aralık 2014 Salı

    CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi 3. Hafta

    Nantes-Fenerbahçe Grundig

    Fransa/2100

  • 11 Aralık 2014 Perşembe

    Women Euroleague 6.Hafta
    Familo Schio-Fenerbahçe
    Pala Campagnola/20.30
     

  • 12 Aralık 2014 Cuma

    Spor Toto Süper Lig 13.Hafta
    Fenerbahçe-Sivasspor
    Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 20.00

  • 13 Aralık 2014 Cumartesi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 8.Hafta
    Fenerbahçe-Beşiktaş
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu
     

    Kadınlar Voleybol Ligi 10. Hafta
    Fenerbahçe Grundig-Beşiktaş
    Burhan Felek S.S/13.00
     
  • 14 Aralık 2014 Pazar

    Erkekler Voleybol Ligi:

    Halkbank-Fenerbahçe

    Ankara Başkent S.S/14.00

  • 17 Aralık 2014 Çarşamba

    Women Euroleague 7.Hafta
    Fenerbahçe-Nadezdha
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00
     

    CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi: 
    Paris Volley-Fenerbahçe 
    Fransa (Paris) /21.30
     

     

  • 19 Aralık 2014 Cuma

    Spor Toto Süper Lig 14.Hafta
    Kayseri Erciyesspor-Fenerbahçe
    Kadir Has Stadı/ 20.00

  • 20 Aralık 2014 Cumartesi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 9.Hafta
    Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe
    Abdi İpekçi Spor Salonu

    Kadınlar Voleybol Ligi 11. Hafta
    Çanakkale Belediye-Fenerbahçe Grundig
    Anafartalar/17.00

  • 21 Aralık 2014 Pazar

    Erkekler Voleybol Ligi:
    İnegöl Belediye-Fenerbahçe
    Bursa (İnegöl)/15:30
     
  • 27 Aralık 2014 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig 15.Hafta
    Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu
    Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 19.00

OCAK 2015 MAÇ PROGRAMI
  • 03 Ocak 2015 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig 16.Hafta
    Fenerbahçe-İstanbul Başakşehir
    Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 19.00

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 10.Hafta
    Fenerbahçe-Botaş
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu

  • 07 Ocak 2015 Çarşamba

    Women Euroleague 8.Hafta
    Fenerbahçe-Kayseri Kaski
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00

  • 10 Ocak 2015 Cumartesi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 11.Hafta
    Hatay Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe

    Erkekler Voleybol Ligi

    İnegöl Belediye-Fenerbahçe
    Bursa (İnegöl)/15:30
     

     

  • 11 Ocak 2015 Pazar

    Kadınlar Voleybol Ligi 12. Hafta
    Sarıyer Belediye-Fenerbahçe Grundig
    Bahçeköy Orman Fakültesi/16.00
     
  • 14 Ocak 2015 Çarşamba

    Women Euroleague 9.Hafta
    Fenerbahçe-BK Imos Brno
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00

     

    CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi 4. Hafta
    Fenerbahçe Grundig- Nantes
    Burhan Felek S.S/17.00
     
  • 17 Ocak 2015 Cumartesi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 12.Hafta
    Fenerbahçe-Mersin Büyükşehir Belediye
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu

     

    Erkekler Voleybol Ligi
    Fenerbahçe-M.Milli Piyango
    Burhan Felek S.S/14.00
     
  • 18 Ocak 2015 Pazar

    Kadınlar Voleybol Ligi 13. Hafta
    Fenerbahçe Grundig-Galatasaray Daikin
    Burhan Felek S.S/13.00
     
  • 20 Ocak 2015 Salı

    CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi
    Fenerbahçe-Belogorie Belgorod (Rusya)
    Burhan Felek S.S/19.00
     
  • 21 Ocak 2015 Çarşamba

    Women Euroleague 10.Hafta
    Energa Torun-Fenerbahçe
    Hala Sportowo Widowiskowa Torun/20.30
     

    CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi 5. Hafta

    Azeryol Bakü-Fenerbahçe Grundig

    Bakü/16.00

  • 24 Ocak 2015 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig 17.Hafta
    Kasımpaşa-Fenerbahçe
    Recep Tayyip Erdoğan Stadı/ 19.00

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi13.Hafta
    Edirne B. Edirnespor-Fenerbahçe
     

    Erkekler Voleybol Ligi:
    İstanbul B.Şehir Bld-Fenerbahçe
    Haldun Alagaş SS/?
     
  • 25 Ocak 2015 Pazar

    Kadınlar Voleybol Ligi 14. Hafta
    İdman Ocağı-Fenerbahçe Grundig
    Trabzon 19 Mayıs /14.00
     
  • 27 Ocak 2015 Salı

    CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi
    Cucine Lube-Fenerbahçe
    İtalya/21.30
     
  • 28 Ocak 2015 Çarşamba

    Women Euroleague 11.Hafta
    Fenerbahçe-CV Avenida
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00
     

    CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi 6. Hafta
    Fenerbahçe Grundig-Stiinta Bacau (Romanya)
    Burhan Felek S.S /19.00
     
  • 31 Ocak 2015 Cumartesi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi14.Hafta
    İstanbul Üniversitesi-Fenerbahçe
     

    Erkekler Voleybol Ligi:

    Fenerbahçe-Şahinbey Bld

    Burhan Felek S.S/?

7. HAFTA Tüm Fikstür
26.10.14 İstanbul Başakşehir 00:00 Galatasaray
26.10.14 Sivasspor 00:00 Çaykur Rizespor
26.10.14 Trabzonspor 00:00 Gaziantepspor
26.10.14 Fenerbahçe 00:00 Gençlerbirliği
26.10.14 Kayseri Erciyesspor 00:00 Beşiktaş
26.10.14 Balıkesirspor 00:00 Bursaspor
26.10.14 Kardemir Karabükspor 00:00 Akhisar Belediyespor
26.10.14 Kasımpaşa 00:00 Torku Konyaspor
26.10.14 Mersin İdmanyurdu 00:00 Eskişehirspor
  Takımlar O G B M P
1 Beşiktaş 6 4 2 0 14
2 Galatasaray 6 4 1 1 13
3 Akhisar Belediyespor 6 4 1 1 13
4 Mersin İdmanyurdu 6 3 1 2 10
5 Fenerbahçe 6 3 1 2 10
16 Kardemir Karabükspor 6 1 1 4 4
17 Kayseri Erciyesspor 5 0 3 2 3
18 Balıkesirspor 5 1 0 4 3
Tüm Liste