Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi Türkiye'nin En Gelişmiş Spor Kulübü Portalı
  • Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium TIR’larının Türkiye turu aralıksız devam ediyor. Fenerbahçe ürünlerinden satın alma fırsatı yakalamak isteyen taraftarlarımız için önümüzdeki günlerde TIR’larımızın gideceği şehirler ve programları şöyle:

    Fenerium Tırı

    17 Nisan                        Tavşanlı / KÜTAHYA
    18 – 20 Nisan                Tire / İZMİR

    Fenerium Fanguard Tırı

    20 Nisan                        Bağdat Caddesi / Erenköy / İSTANBUL 

    Fenerium Üniversal Kanarya Tırı

    17 Nisan                        Keşan / EDİRNE
    18 – 20 Nisan                Muratlı - Çerkezköy / TEKİRDAĞ


NİSAN MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
31 1

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play-Off Turu Çeyrek Final İlk Maçı
Fenerbahçe-Beşiktaş
Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/19.00

Yayın: FB TV

2

Erkekler Voleybol Ligi Play-Off Çeyrek Final İlk Maçı:
Gümüşhane Torul Gençlik – Fenerbahçe Grundig
Torul S.S/16.00

3

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play-Off Turu Çeyrek Final İkinci Maçı
Beşiktaş-Fenerbahçe
Beşiktaş Integral Forex Arena/18.00

Bayanlar Voleybol Ligi Play-Off Çeyrek Final İlk Maçı
Beşiktaş-Fenerbahçe
Burhan Felek S.S/18.00

TOP 16 E Grubu 13. Hafta
Laboral Kutxa Vitoria/ Fenerbahçe Ülker
21:30 (TSİ)

4 5

Erkekler Voleybol Ligi Play-Off Çeyrek Final 2. Maçı:

Fenerbahçe Grundig-Gümüşhane Torul Gençlik
Burhan Felek S.S/13.00

6

Spor Toto Süper Lig 28.Hafta
Galatasaray-Fenerbahçe
Türk Telekom Arena/19.00

Bayanlar Voleybol Ligi Play-Off Çeyrek Final 2. Maçı
Fenerbahçe-Beşiktaş

Burhan Felek S.S/13.00

 

 

BEKO Basketbol Ligi
Royal Halı Gaziantep Basketbol-Fenerbahçe Ülker

Gaziantep / 13.30

7

Euroleague Women 8'li Finaller
A Grubu İlk Maç:
Fenerbahçe-Kayseri KASKİ
Ekaterinburg/TSİ 11.00
Yayın: FB TV

8

Euroleague Women 8'li Final
A Grubu 2. Maç
Galatasaray-Fenerbahçe
Ekaterinburg/TSİ 18.30
Yayın: FB TV

Voleybol Erkekler Yarı Final İlk Maçı
Arkas Spor - Fenerbahçe Grundig
İzmir Atatürk / 20.30
Yayın: NTV Spor

9

Euroleague Women 8'li Final
A Grubu 3. ve Son Maç
Fenerbahçe- Sparta K.M.R
Ekaterinburg/TSİ 13.30
Yayın: FB TV

10

Euroleague TOP 16 E Grubu 14. Hafta
Fenerbahçe Ülker-Anadolu Efes

Fenerbahçe Ülker Sports Arena/ 20.00

11

Teledünya Erkekler Süper Kupa Dörtlü Final İlk Maçı
Fenerbahçe Grundig-Maliye Milli Piyango
İzmir Atatürk Spor Salonu/13.00

Kadınlar Euroleague 8'li Finalleri Yarı Final
Fenerbahçe- Tango Bourges Basket
Ekaterinburg Divs Arena / 18.30 (TSİ)

Teledünya Bayanlar Süper Kupa Dörtlü Final İlk Maçı
Fenerbahçe-Eczacıbaşı Vitra
İzmir Atatürk Spor Salonu/19.00

12

Teledünya Erkekler Süper Kupa Dörtlü Final İkinci Maçı
Fenerbahçe Grundig-İstanbul BBSK
İzmir Atatürk Spor Salonu/17.00
Yayın: Sports TV

Teledünya Bayanlar Süper Kupa Dörtlü Final İkinci Maçı
Fenerbahçe-Galatasaray Daikin
İzmir Atatürk Spor Salonu/15.00
Yayın: Sports TV

13

Kadınlar Euroleague Final Maçı
Fenerbahçe - Galatasaray Odeabank
Ekaterinburg Divs Arena / 16.00 (TSİ)

 

Masa Tenisi Kadınlar Şampiyonlar Ligi Final Rövanş Maçı
Fenerbahçe- TC Berlin Eastside
Fenerbahçe Ülker Sports Arena (Metro Enerji Salonu) 14.00
 

Teledünya Erkekler Süper Kupa Dörtlü Final Üçüncü Maçı
Fenerbahçe Grundig-Halkbank
İzmir Atatürk Spor Salonu/16.00

Teledünya Bayanlar Süper Kupa Dörtlü Final Üçüncü Maçı
Fenerbahçe-Vakıfbank
İzmir Atatürk Spor Salonu/19.00

BEKO Basketbol Ligi 26. Hafta
Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Ülker
İzmir / 17.00

Spor Toto Süper Lig 29.Hafta
Fenerbahçe-Medical Park Antalyaspor
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu/19.00

 

14 15 16 17

Voleybol Erkekler Yarı Final 2. Maçı
Fenerbahçe Grundig - Arkas Spor
İstanbul Burhan Felek S.S. / 17.30
Yayın: NTVSPOR

Voleybol Kadınlar Yarı Final 1. Maçı
Eczacıbaşı Vitra - Fenerbahçe
Burhan Felek S.S. / 19.30
Yayın: NTVSPOR

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play Off Turu Yarı Final İlk Maçı
Fenerbahçe-Kayseri Kaski
Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/19.00
Yayın: FB TV

18 19

BEKO Basketbol Ligi 27. Hafta
Fenerbahçe Ülker-Trabzonspor MP
Fenerbahçe Ülker Sports Arena/ 16.00

Yayın: LİG TV2

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play Off Turu Yarı Final İkinci Maçı
Fenerbahçe-Kayseri Kaski
Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/13.30

Yayın: FB TV

20

Spor Toto Süper Lig 30.Hafta
Beşiktaş-Fenerbahçe
Atatürk Olimpiyat Stadı/19.00

Voleybol Kadınlar Yarı Final 2. Maçı
Fenerbahçe - Eczacıbaşı Vitra
Burhan Felek S.S. / 16.00

Yayın: NTV Spor

21

Erkekler Voleybol 1. Ligi Final Serisi 1. Maç
Fenerbahçe Grundig - Halkbank
Burhan Felek S.S/19.00
Yayın: NTVSPOR

22

Kadınlar Voleybol Yarı Final 3. Maçı (Gerektiği Takdirde)
Fenerbahçe - Eczacıbaşı Vitra
Burhan Felek S.S. / 18.30

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play Off Turu Yarı Final Üçüncü Maçı
Kayseri Kaski-Fenerbahçe
Kayseri Kadir Has Spor Salonu/18.00

23 24

Erkekler Voleybol 1. Ligi Final Serisi 2. Maçı
Halkbank - Fenerbahçe Grundig
Ankara Başkent S.S/18.00

Yayın: NTVSPOR

25 26

Erkekler Voleybol 1. Ligi Final Serisi 3. Maç

Halkbank-Fenerbahçe Grundig

Başkent SS /13.30

Yayın: NTVSPOR

27

Spor Toto Süper Lig 31. Hafta

Fenerbahçe-Ç.Rizespor

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 19.00

28 29 30 1 2 3 4
MAYIS MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
NİSAN MAÇ PROGRAMI
  • 01 Nisan 2014 Salı

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play-Off Turu Çeyrek Final İlk Maçı
    Fenerbahçe-Beşiktaş
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/19.00

    Yayın: FB TV

  • 02 Nisan 2014 Çarşamba

    Erkekler Voleybol Ligi Play-Off Çeyrek Final İlk Maçı:
    Gümüşhane Torul Gençlik – Fenerbahçe Grundig
    Torul S.S/16.00

  • 03 Nisan 2014 Perşembe

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play-Off Turu Çeyrek Final İkinci Maçı
    Beşiktaş-Fenerbahçe
    Beşiktaş Integral Forex Arena/18.00

    Bayanlar Voleybol Ligi Play-Off Çeyrek Final İlk Maçı
    Beşiktaş-Fenerbahçe
    Burhan Felek S.S/18.00

    TOP 16 E Grubu 13. Hafta
    Laboral Kutxa Vitoria/ Fenerbahçe Ülker
    21:30 (TSİ)

  • 05 Nisan 2014 Cumartesi

    Erkekler Voleybol Ligi Play-Off Çeyrek Final 2. Maçı:

    Fenerbahçe Grundig-Gümüşhane Torul Gençlik
    Burhan Felek S.S/13.00

  • 06 Nisan 2014 Pazar

    Spor Toto Süper Lig 28.Hafta
    Galatasaray-Fenerbahçe
    Türk Telekom Arena/19.00

    Bayanlar Voleybol Ligi Play-Off Çeyrek Final 2. Maçı
    Fenerbahçe-Beşiktaş

    Burhan Felek S.S/13.00

     

     

    BEKO Basketbol Ligi
    Royal Halı Gaziantep Basketbol-Fenerbahçe Ülker

    Gaziantep / 13.30

  • 07 Nisan 2014 Pazartesi

    Euroleague Women 8'li Finaller
    A Grubu İlk Maç:
    Fenerbahçe-Kayseri KASKİ
    Ekaterinburg/TSİ 11.00
    Yayın: FB TV

  • 08 Nisan 2014 Salı

    Euroleague Women 8'li Final
    A Grubu 2. Maç
    Galatasaray-Fenerbahçe
    Ekaterinburg/TSİ 18.30
    Yayın: FB TV

    Voleybol Erkekler Yarı Final İlk Maçı
    Arkas Spor - Fenerbahçe Grundig
    İzmir Atatürk / 20.30
    Yayın: NTV Spor

  • 09 Nisan 2014 Çarşamba

    Euroleague Women 8'li Final
    A Grubu 3. ve Son Maç
    Fenerbahçe- Sparta K.M.R
    Ekaterinburg/TSİ 13.30
    Yayın: FB TV

  • 10 Nisan 2014 Perşembe

    Euroleague TOP 16 E Grubu 14. Hafta
    Fenerbahçe Ülker-Anadolu Efes

    Fenerbahçe Ülker Sports Arena/ 20.00

  • 11 Nisan 2014 Cuma

    Teledünya Erkekler Süper Kupa Dörtlü Final İlk Maçı
    Fenerbahçe Grundig-Maliye Milli Piyango
    İzmir Atatürk Spor Salonu/13.00

    Kadınlar Euroleague 8'li Finalleri Yarı Final
    Fenerbahçe- Tango Bourges Basket
    Ekaterinburg Divs Arena / 18.30 (TSİ)

    Teledünya Bayanlar Süper Kupa Dörtlü Final İlk Maçı
    Fenerbahçe-Eczacıbaşı Vitra
    İzmir Atatürk Spor Salonu/19.00

  • 12 Nisan 2014 Cumartesi

    Teledünya Erkekler Süper Kupa Dörtlü Final İkinci Maçı
    Fenerbahçe Grundig-İstanbul BBSK
    İzmir Atatürk Spor Salonu/17.00
    Yayın: Sports TV

    Teledünya Bayanlar Süper Kupa Dörtlü Final İkinci Maçı
    Fenerbahçe-Galatasaray Daikin
    İzmir Atatürk Spor Salonu/15.00
    Yayın: Sports TV

  • 13 Nisan 2014 Pazar

    Kadınlar Euroleague Final Maçı
    Fenerbahçe - Galatasaray Odeabank
    Ekaterinburg Divs Arena / 16.00 (TSİ)

     

    Masa Tenisi Kadınlar Şampiyonlar Ligi Final Rövanş Maçı
    Fenerbahçe- TC Berlin Eastside
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena (Metro Enerji Salonu) 14.00
     

    Teledünya Erkekler Süper Kupa Dörtlü Final Üçüncü Maçı
    Fenerbahçe Grundig-Halkbank
    İzmir Atatürk Spor Salonu/16.00

    Teledünya Bayanlar Süper Kupa Dörtlü Final Üçüncü Maçı
    Fenerbahçe-Vakıfbank
    İzmir Atatürk Spor Salonu/19.00

    BEKO Basketbol Ligi 26. Hafta
    Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Ülker
    İzmir / 17.00

    Spor Toto Süper Lig 29.Hafta
    Fenerbahçe-Medical Park Antalyaspor
    Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu/19.00

     

  • 17 Nisan 2014 Perşembe

    Voleybol Erkekler Yarı Final 2. Maçı
    Fenerbahçe Grundig - Arkas Spor
    İstanbul Burhan Felek S.S. / 17.30
    Yayın: NTVSPOR

    Voleybol Kadınlar Yarı Final 1. Maçı
    Eczacıbaşı Vitra - Fenerbahçe
    Burhan Felek S.S. / 19.30
    Yayın: NTVSPOR

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play Off Turu Yarı Final İlk Maçı
    Fenerbahçe-Kayseri Kaski
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/19.00
    Yayın: FB TV

  • 19 Nisan 2014 Cumartesi

    BEKO Basketbol Ligi 27. Hafta
    Fenerbahçe Ülker-Trabzonspor MP
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena/ 16.00

    Yayın: LİG TV2

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play Off Turu Yarı Final İkinci Maçı
    Fenerbahçe-Kayseri Kaski
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/13.30

    Yayın: FB TV

  • 20 Nisan 2014 Pazar

    Spor Toto Süper Lig 30.Hafta
    Beşiktaş-Fenerbahçe
    Atatürk Olimpiyat Stadı/19.00

    Voleybol Kadınlar Yarı Final 2. Maçı
    Fenerbahçe - Eczacıbaşı Vitra
    Burhan Felek S.S. / 16.00

    Yayın: NTV Spor

  • 21 Nisan 2014 Pazartesi

    Erkekler Voleybol 1. Ligi Final Serisi 1. Maç
    Fenerbahçe Grundig - Halkbank
    Burhan Felek S.S/19.00
    Yayın: NTVSPOR

  • 22 Nisan 2014 Salı

    Kadınlar Voleybol Yarı Final 3. Maçı (Gerektiği Takdirde)
    Fenerbahçe - Eczacıbaşı Vitra
    Burhan Felek S.S. / 18.30

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play Off Turu Yarı Final Üçüncü Maçı
    Kayseri Kaski-Fenerbahçe
    Kayseri Kadir Has Spor Salonu/18.00

  • 24 Nisan 2014 Perşembe

    Erkekler Voleybol 1. Ligi Final Serisi 2. Maçı
    Halkbank - Fenerbahçe Grundig
    Ankara Başkent S.S/18.00

    Yayın: NTVSPOR

  • 26 Nisan 2014 Cumartesi

    Erkekler Voleybol 1. Ligi Final Serisi 3. Maç

    Halkbank-Fenerbahçe Grundig

    Başkent SS /13.30

    Yayın: NTVSPOR

  • 27 Nisan 2014 Pazar

    Spor Toto Süper Lig 31. Hafta

    Fenerbahçe-Ç.Rizespor

    Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı/ 19.00

MAYIS MAÇ PROGRAMI
31. HAFTA Tüm Fikstür
27.04.14 Kayserispor 00:00 Kardemir D.Ç. Karabükspor
27.04.14 Torku Konyaspor 00:00 Akhisar Belediyespor
27.04.14 Trabzonspor 00:00 Gaziantepspor
27.04.14 Gençlerbirliği 00:00 Bursaspor
27.04.14 Eskişehirspor 00:00 Erciyesspor
27.04.14 Fenerbahçe 00:00 Çaykur Rizespor
27.04.14 Sivasspor 00:00 Beşiktaş
27.04.14 Kasımpaşa 00:00 Medical Park Antalyaspor
27.04.14 Sanica Boru Elazığspor 00:00 Galatasaray
  Takımlar O G B M P
1 Fenerbahçe 30 21 4 5 67
2 Beşiktaş 30 15 10 5 55
3 Galatasaray 30 14 11 5 53
4 Trabzonspor 30 12 10 8 46
5 Kasımpaşa 30 11 11 8 44
16 Erciyesspor 30 8 6 16 30
17 Medical Park Antalyaspor 29 5 13 11 28
18 Kayserispor 30 6 8 16 26
Tüm Liste