Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi Türkiye'nin En Gelişmiş Spor Kulübü Portalı
CANLI:
Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Finali ilk maçı Mersin İdmanyurdu 0-0 Fenerbahçe karşılaşmada ilk yarı oynanıyor

Şampiyon Fenerbahçe

  • Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium TIR’larının Türkiye turu aralıksız devam ediyor. Fenerbahçe ürünlerinden satın alma fırsatı yakalamak isteyen taraftarlarımız için TIR’larımızın 5 Mart 2015 tarihlerinde gideceği şehirler ve programı şöyle:

    FENERIUM FANGUARD TIRI

    MANİSA  – Kula – Alançeşme Meydanı

    FENERIUM MAY ATKI TIRI
    BALIKESİR – Bandırma – Cumhuriyet Meydanı


    FENERIUM HEDEF 1 MİLYON ÜYE TIRI
    KASTAMONU – Merkez – Gazi Stadı Önü


    Fenerium TIR’ları İrtibat Numaraları:
    Fenerium Fanguard Tırı: 0551 204 03 87
    Fenerium May Atkı Tırı: 0551 204 03 86
    Fenerium Hedef 1 Milyon Üye Tırı: 0551 207 09 75

MART MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
23 24 25 26 27 28 1
Kadınlar Voleybol Ligi 19. Hafta
Fenerbahçe Grundig-Yeşilyurt
Burhan Felek S.S/17.00
Yayın: FB TV
 
2

TBL 20. Hafta

Fenerbahçe Ülker - Pınar Karşıyaka

Fenerbahçe Ülker Sports Arena/20:00

3
FIBA Kadınlar Euroleague Çeyrek Finali İlk Maçı
Fenerbahçe - Galatasaray Odeabank
Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20:00
Yayın: FB TV
 
4

CEV CUP Çeyrek final ilk maçı

Dinamo MOSCOW -Fenerbahçe 
Sports Palace Dinamo Moscow (Rusya)/TSİ 18.00
Yayın: Yok

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final İlk Maç
Mersin İdmanyurdu-Fenerbahçe
Mersin Tevfik Sırrı Gür / 20.30
Yayın: ATV
 
5

THY Euroleague TOP 16 F Grubu  9. Hafta
Fenerbahçe Ülker - Nizhny Novgorod
Fenerbahçe Ülker Sports Arena / 20:00

Yayın: LİG TV 3
 

CEV Denizbank Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final İlk Maçı

VakıfBank-Fenerbahçe Grundig
Burhan Felek S.S/20.30
Yayın: NTVSpor

6
FIBA Kadınlar Euroleague Çeyrek Finali Rövanş Maçı
Galatasaray Odeabank – Fenerbahçe
Salon: Abdi İpekçi Spor Salonu
Saat: 17:15
 
7

Erkekler Voleybol Ligi

G. Torul Gençlik-Fenerbahçe

Gümüşhane Torul/13:00

8
Spor Toto Süper Lig 23. Hafta
Fenerbahçe-Galatasaray
Şükrü Saracoğlu S/19:00

Kadınlar Voleybol Ligi 20. Hafta
Fenerbahçe Grundig-Nilüfer Belediyesi
Burhan Felek S.S/13.00
 
9

TBL 21.Hafta

Galatasaray Liv Hospital-Fenerbahçe Ülker
Abdi İpekçi SS/ 20.30

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 20.Hafta
Fenerbahçe-Abdullah Gül Üniversitesi
Fenerbahçe Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00

10 11
CEV CUP Çeyrek final rövanş maçı
Fenerbahçe- Dinamo MOSCOW 
Burhan Felek SS/18.00
 
12
CEV Denizbank Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Rövanş Maçı
Fenerbahçe Grundig- VakıfBank
Burhan Felek S.S/18:30
 
13

THY Euroleague TOP 16 F Grubu 10. Hafta
Olimpiakos - Fenerbahçe Ülker
Saat: 21:45

14

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 21.Hafta
Beşiktaş-Fenerbahçe
Akatlar Spor Salonu

Erkekler Voleybol Ligi

Fenerbahçe-Halkbank

Burhan Felek S.S/14:00

15
Spor Toto Süper Lig 24. Hafta
Gençlerbirliği-Fenerbahçe
Ankara 19 Mayıs/19:00

Kadınlar Voleybol Ligi 21. Hafta
Beşiktaş-Fenerbahçe Grundig
Akatlar S.S/14.00
 
16 17 18

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 22.Hafta
Fenerbahçe-Galatasaray Odeabank
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena

Bayanlar Voleybol Süper Kupa Maçı

Fenerbahçe Grundig-Bursa BŞB

Burhan Felek S.S/17.00

19 20

THY Euroleague TOP 16 F Grubu  11. Hafta
Fenerbahçe Ülker - Emporio Armani Milan
Fenerbahçe Ülker Sports Arena / 20:00

21

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 23.Hafta
Botaş-Fenerbahçe

Erkekler Voleybol Ligi

Fenerbahçe-İnegöl Belediyesi

Burhan Felek S.S/16:00
 

22

Spor Toto Süper Lig 25. Hafta

Fenerbahçe Beşiktaş

Şükrü Saracoğlu S/19:00

Kadınlar Voleybol Ligi 22. Hafta

Fenerbahçe Grundig-Çanakkale Bld.

Burhan Felek S.S/15.00

23 24 25 26

THY Euroleague TOP 16 F Grubu  12. Hafta
Fenerbahçe Ülker - Unicaja Malaga
Fenerbahçe Ülker Sports Arena / 20:00

27 28

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 24.Hafta
Fenerbahçe-Hatay BŞB
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu
 

29
30 31
NİSAN MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
30 31 1

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 25.Hafta
Mersin Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe

2

THY Euroleague TOP 16 F Grubu  13. Hafta
Laboral Kutxa - Fenerbahçe Ülker
Saat: 22:00

3 4

Spor Toto Süper Lig 26. Hafta
Çaykur Rizespor-Fenerbahçe
Yeni Rize Şehir/19:00

 

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 26.Hafta
Fenerbahçe-Edirne B. Edirnespor
Fenerbahçe Uluslararası Spor Komleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu

5
6 7

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Rövanş Maçı
Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu / 20.30

8 9 10 11 12
13

Spor Toto Süper Lig 27. Hafta

Fenerbahçe-Bursaspor

Şükrü Saracoğlu S/20.00 

14 15 16 17 18

Spor Toto Süper Lig 28. Hafta

Eskişehirspor-Fenerbahçe

Eskişehir Atatürk/19:00

19
20 21 22 23 24 25

Spor Toto Süper Lig 29. Hafta

Fenerbahçe-Balıkesirspor

Şükrü Saracoğlu S/19:00

26
27 28 29 30 1 2 3
MAYIS MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
27 28 29 30 1 2 3
Spor Toto Süper Lig 30. Hafta
Medicana Sivasspor-Fenerbahçe  
Sivas 4 Eylül/ 19:00
 
4 5 6 7 8 9 10

Spor Toto Süper Lig 31. Hafta

Fenerbahçe-Suat Altın İnş. K.Erciyesspor

Şükrü Saracoğlu/16:00

11 12 13 14 15

Spor Toto Süper Lig 32. Hafta

Mersin İdmanyurdu-Fenerbahçe

Tevfik Sırrı Gür/20:00

16 17
18 19 20 21 22 23

Spor Toto Süper Lig 33. Hafta

İstanbul Başakşehir-Fenerbahçe

Başakşehir Fatih Terim-20:00

24
25 26 27 28 29 30 31
HAZİRAN MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
TEMMUZ MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
MART MAÇ PROGRAMI
  • 01 Mart 2015 Pazar

    Kadınlar Voleybol Ligi 19. Hafta
    Fenerbahçe Grundig-Yeşilyurt
    Burhan Felek S.S/17.00
    Yayın: FB TV
     
  • 02 Mart 2015 Pazartesi

    TBL 20. Hafta

    Fenerbahçe Ülker - Pınar Karşıyaka

    Fenerbahçe Ülker Sports Arena/20:00

  • 03 Mart 2015 Salı

    FIBA Kadınlar Euroleague Çeyrek Finali İlk Maçı
    Fenerbahçe - Galatasaray Odeabank
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20:00
    Yayın: FB TV
     
  • 04 Mart 2015 Çarşamba

    CEV CUP Çeyrek final ilk maçı

    Dinamo MOSCOW -Fenerbahçe 
    Sports Palace Dinamo Moscow (Rusya)/TSİ 18.00
    Yayın: Yok

    Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final İlk Maç
    Mersin İdmanyurdu-Fenerbahçe
    Mersin Tevfik Sırrı Gür / 20.30
    Yayın: ATV
     
  • 05 Mart 2015 Perşembe

    THY Euroleague TOP 16 F Grubu  9. Hafta
    Fenerbahçe Ülker - Nizhny Novgorod
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena / 20:00

    Yayın: LİG TV 3
     

    CEV Denizbank Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final İlk Maçı

    VakıfBank-Fenerbahçe Grundig
    Burhan Felek S.S/20.30
    Yayın: NTVSpor

  • 06 Mart 2015 Cuma

    FIBA Kadınlar Euroleague Çeyrek Finali Rövanş Maçı
    Galatasaray Odeabank – Fenerbahçe
    Salon: Abdi İpekçi Spor Salonu
    Saat: 17:15
     
  • 07 Mart 2015 Cumartesi

    Erkekler Voleybol Ligi

    G. Torul Gençlik-Fenerbahçe

    Gümüşhane Torul/13:00

  • 08 Mart 2015 Pazar

    Spor Toto Süper Lig 23. Hafta
    Fenerbahçe-Galatasaray
    Şükrü Saracoğlu S/19:00

    Kadınlar Voleybol Ligi 20. Hafta
    Fenerbahçe Grundig-Nilüfer Belediyesi
    Burhan Felek S.S/13.00
     
  • 09 Mart 2015 Pazartesi

    TBL 21.Hafta

    Galatasaray Liv Hospital-Fenerbahçe Ülker
    Abdi İpekçi SS/ 20.30

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 20.Hafta
    Fenerbahçe-Abdullah Gül Üniversitesi
    Fenerbahçe Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00

  • 11 Mart 2015 Çarşamba

    CEV CUP Çeyrek final rövanş maçı
    Fenerbahçe- Dinamo MOSCOW 
    Burhan Felek SS/18.00
     
  • 12 Mart 2015 Perşembe

    CEV Denizbank Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Rövanş Maçı
    Fenerbahçe Grundig- VakıfBank
    Burhan Felek S.S/18:30
     
  • 13 Mart 2015 Cuma

    THY Euroleague TOP 16 F Grubu 10. Hafta
    Olimpiakos - Fenerbahçe Ülker
    Saat: 21:45

  • 14 Mart 2015 Cumartesi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 21.Hafta
    Beşiktaş-Fenerbahçe
    Akatlar Spor Salonu

    Erkekler Voleybol Ligi

    Fenerbahçe-Halkbank

    Burhan Felek S.S/14:00

  • 15 Mart 2015 Pazar

    Spor Toto Süper Lig 24. Hafta
    Gençlerbirliği-Fenerbahçe
    Ankara 19 Mayıs/19:00

    Kadınlar Voleybol Ligi 21. Hafta
    Beşiktaş-Fenerbahçe Grundig
    Akatlar S.S/14.00
     
  • 18 Mart 2015 Çarşamba

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 22.Hafta
    Fenerbahçe-Galatasaray Odeabank
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena

    Bayanlar Voleybol Süper Kupa Maçı

    Fenerbahçe Grundig-Bursa BŞB

    Burhan Felek S.S/17.00

  • 20 Mart 2015 Cuma

    THY Euroleague TOP 16 F Grubu  11. Hafta
    Fenerbahçe Ülker - Emporio Armani Milan
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena / 20:00

  • 21 Mart 2015 Cumartesi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 23.Hafta
    Botaş-Fenerbahçe

    Erkekler Voleybol Ligi

    Fenerbahçe-İnegöl Belediyesi

    Burhan Felek S.S/16:00
     

  • 22 Mart 2015 Pazar

    Spor Toto Süper Lig 25. Hafta

    Fenerbahçe Beşiktaş

    Şükrü Saracoğlu S/19:00

    Kadınlar Voleybol Ligi 22. Hafta

    Fenerbahçe Grundig-Çanakkale Bld.

    Burhan Felek S.S/15.00

  • 26 Mart 2015 Perşembe

    THY Euroleague TOP 16 F Grubu  12. Hafta
    Fenerbahçe Ülker - Unicaja Malaga
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena / 20:00

  • 28 Mart 2015 Cumartesi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 24.Hafta
    Fenerbahçe-Hatay BŞB
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu
     

NİSAN MAÇ PROGRAMI
  • 01 Nisan 2015 Çarşamba

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 25.Hafta
    Mersin Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe

  • 02 Nisan 2015 Perşembe

    THY Euroleague TOP 16 F Grubu  13. Hafta
    Laboral Kutxa - Fenerbahçe Ülker
    Saat: 22:00

  • 04 Nisan 2015 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig 26. Hafta
    Çaykur Rizespor-Fenerbahçe
    Yeni Rize Şehir/19:00

     

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 26.Hafta
    Fenerbahçe-Edirne B. Edirnespor
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Komleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu

  • 07 Nisan 2015 Salı

    Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Rövanş Maçı
    Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu
    Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu / 20.30

  • 13 Nisan 2015 Pazartesi

    Spor Toto Süper Lig 27. Hafta

    Fenerbahçe-Bursaspor

    Şükrü Saracoğlu S/20.00 

  • 18 Nisan 2015 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig 28. Hafta

    Eskişehirspor-Fenerbahçe

    Eskişehir Atatürk/19:00

  • 25 Nisan 2015 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig 29. Hafta

    Fenerbahçe-Balıkesirspor

    Şükrü Saracoğlu S/19:00

MAYIS MAÇ PROGRAMI
  • 03 Mayıs 2015 Pazar

    Spor Toto Süper Lig 30. Hafta
    Medicana Sivasspor-Fenerbahçe  
    Sivas 4 Eylül/ 19:00
     
  • 10 Mayıs 2015 Pazar

    Spor Toto Süper Lig 31. Hafta

    Fenerbahçe-Suat Altın İnş. K.Erciyesspor

    Şükrü Saracoğlu/16:00

  • 15 Mayıs 2015 Cuma

    Spor Toto Süper Lig 32. Hafta

    Mersin İdmanyurdu-Fenerbahçe

    Tevfik Sırrı Gür/20:00

  • 23 Mayıs 2015 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig 33. Hafta

    İstanbul Başakşehir-Fenerbahçe

    Başakşehir Fatih Terim-20:00

HAZİRAN MAÇ PROGRAMI
TEMMUZ MAÇ PROGRAMI
23. HAFTA Tüm Fikstür
06.03.15 Kasımpaşa 20:00 Akhisar Belediyespor
07.03.15 Kayseri Erciyesspor 13:30 Gençlerbirliği
07.03.15 Balıkesirspor 16:00 Çaykur Rizespor
07.03.15 Eskişehirspor 19:00 Bursaspor
08.03.15 İstanbul Başakşehir 13:00 Torku Konyaspor
08.03.15 Kardemir Karabükspor 16:00 Gaziantepspor
08.03.15 Fenerbahçe 19:00 Galatasaray
09.03.15 Mersin İdmanyurdu 20:00 Trabzonspor
09.03.15 Sivasspor 20:00 Beşiktaş
  Takımlar O G B M P
1 Galatasaray 22 16 3 3 51
2 Beşiktaş 22 15 3 4 48
3 Fenerbahçe 22 14 5 3 47
4 İstanbul Başakşehir 22 10 8 4 38
5 Bursaspor 22 10 7 5 37
16 Kayseri Erciyesspor 22 4 8 10 20
17 Kardemir Karabükspor 21 4 5 12 17
18 Balıkesirspor 22 3 5 14 14
Tüm Liste
www.fenerbahce.org'da bulunan yazılı ve görsel içerikler
izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.