Futbol Şubesi > Altyapı > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- 21 YAŞ ALTI GENÇ TAKIMI
- 19 YAŞ ALTI GENÇ TAKIMIMIZ
- 17 YAŞ ALTI GENÇ TAKIMIMIZ
- 16 YAŞ ALTI GENÇ TAKIMIMIZ
- 14 YAŞ ALTI GENÇ TAKIMIMIZ
- 15 YAŞ ALTI GENÇ TAKIMIMIZ
- GENÇLİK GELİŞTİRME PROGRAMI TEKNİK KADRO GÖREV DAĞILIMI
- GENÇLİK GELİŞTİRME PROGRAMI
- GENÇ FUTBOL TAKIMLARI HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI
- İLETİŞİM BİLGİLERİ
 

 

FUTBOL ALTYAPI 2013 SEÇME SONUÇLARI

Genç Futbol Takımlarımıza oyuncu kazandırmak amacıyla 11-16 Haziran 2013 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen futbol seçmelerine katılan adaylar, Futbol Altyapı/GGP Teknik Heyeti tarafından değerlendirilmiştir. Yapılan değerlendirme sonucunda, ilk aşamada beğenilen aşağıda isimleri yazılı oyuncular, kendi yaş gruplarına uygun takımlarımızda antrenmanlara çıkarılacaklardır.

2013-2014 Sezonu Futbol Altyapı oyuncu seçmelerine gösterilen yoğun ilgi nedeniyle teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,

Fenerbahçe SK
Futbol Altyapı Koordinatörlüğü

Genç Futbol Takımlarımızın içersinde tekrar gözlemlenecek adayların doğum tarihlerine göre isim listesi şöyledir:

1999 Doğumlular

1- Emir MALİK
2-Mevlüt Mehmet ARIKAN
3-Recep SOLMAZ

2000 Doğumlular

1-Umutcan SİYAMOĞLU
2-Ceyhun ÇOTUL
3-A.Osman PELİT
4-Cemilbey ARPA

2001 Doğumlular

1-Recep YILMAZ
2-Emirhan BAL

2002 Doğumlular

1-Yusuf Can GÖKER
2-Hüseyin AYAN
3-Yunus AKBAŞ
4-Berke Baran BİLALOĞLU
5-Serhat KESER
6-Selahattin SİNAN
7-Yağız Samet ÖKTEN
8-Kenan Ali CEVHER
9-Ethem Ali AĞAOĞLU
10-Nurican GÜNGÖR

2003 Doğumlular

1-Mehmet Akın BUZ
2-Emirhan AKÇAY
3-Umutcan BAŞARAN
4-Hayat Yakup ARICIOĞLU
5-Emre DEMİRCİ
6-Cem KARABIYIKOĞLU
7-Halit Berken ERKMEN
8-Yusuf Can KILIÇ
9-Ömer Burak AY
10-Ömer Faruk GÜMÜŞ
11-Alp ÖZTERMEYECİ
12-Ömer SUÇİN
13-Ruhan Arda AKSOY
14-Kaan ÇETİN

2004 Doğumlular

1-Oğuz Can YILMAZ
2-Burak FENERCİOĞLU
3-Tolga MAZLUM
4-Taykut ALPKILIÇ
5-Yavuz EKŞİ
6-Yağız CAN
7-Burak ÇELİK
8- M. Fatih ATALAR
9-Berkay GÜNDOĞDU
10-Onur KORKMAZ
11-Arda KADASAYDI
12-Can SÜTÜTEMİZ
13-Burak Nuri ZÜLFİKAR
14-Yiğit Efe TÜLÜMEN
15-Neyis Beren DEMİR
16-Ufuk AKGÜN
17-Ömer ATASOY
18-Çağatay Berk GÖKBULUT
19-Ömer Talha YOLCU

2005 Doğumlular

1-Efe KOÇAK
2-Alp DURAZ
3-Eray ÇELİK
4-Muhammed Semih BAL
5-Sezgin Yasin YAZICI
6-Ege ŞİMŞİR

2006 Doğumlular

1-Enes ARDA
2-Kahraman AYVACI